KIOSK HOTELOWY

POZNAJ JEGO MOŻLIWOŚCI

dotykowy wyświetlacz

Przebieg rezerwacji możemy dokonać w prostych krokach przy użyciu wyłącznie dotyku, co gwarantuje nam to, że nie musimy podpinać dodatkowych urządzeń takich jak myszka.

terminal płatniczy

Główne źródło, które będzie nam służyło przy operacjach płatniczych. Zaledwie jedno przyłożenie karty będzie dzieliło nas od dokonania rezerwacji.

wydruk paragonów

Kiosk został wyposażony w drukarkę fiskalną oraz termiczną, które wydrukują potrzebny paragon oraz potwierdzenie dokonania rezerwacji.

dyspenser kart

Urządzenie zadba za nas o wydanie karty, która posłuży nam jako nowy klucz do otwarcia pokoju. Pełna automatyzacja zaoszczędzi nas czas i pozwoli prowadzić naszą firmę nawet na odległość.

Dlaczego warto nas wybrać?

oprogramowanie

Nasze autorskie, a zarazem niezawodne oprogramowanie to podstawa funkcjonowania kiosku hotelowego. Wybierając nas, masz gwarancje pewnego programu, którego wciąż aktualizujemy o nowe funkcje.

KOMPONENTY

Kiosk składa się wyłącznie z pewnych jakości materiałów oraz urządzeń od cieszących się najlepszą opinią na rynku producentów. Wybieramy wyłącznie sprawdzony i nowy sprzęt z którego jesteśmy zadowoleni.

DOSTOSOWANIA

Pozostajemy otwarci nawet na bardzo wymagających klientów. Na życzenie jesteśmy w stanie dostosować kiosk oraz oprogramowanie do potrzeb Twojej firmy.

wsparcie

Nawet po zrealizowaniu montażu i skonfigurowaniu kiosku, nasz dział pomocy oraz serwisowy będzie do Państwa dyspozycji.

Realizacje

Nasze ostatnie realizacje